Overwatch 2 – kolaborace

Overwatch 2 spolupracuje s K-pop skupinou

19. 10. 2023
Zdroj náhledu: @PlayOverwatch

Overwatch 2 je kooperativní hříčka od Blizzard Entertainment, kterou není třeba představovat. Všichni známe legendární postavy jako Tracer, která čelila kritice kvůli póze, v níž až moc ukazovala své pozadí, nebo hlášku andělské strážkyně Mercy, jež při oživování prohlašuje dnes již ikonickou hlášku „Heroes Never Die.“ Overwatch se stal populárním díky těmto postavám a dalším zajímavostem, které zaujaly i hráčskou komunitu, co s titulem předtím neměla zkušenost.

Když vidím články spojené s Blizzard Entertainment, většinou se obávám, že půjde o negativní zprávy. Poslední dobou jich bylo dost, od různých názorů na to, zda Overwatch 2 je validní pokračování, či remake, přes kontroverze ohledně Diablo Immortal a toho, kolik by vás stál plný upgrade postavy, a další až po vážnější témata. Nicméně tento článek se nezabývá kritikou společnosti ani rozebíráním jejích nešvarů, nýbrž zajímavou kolaborací mezi Overwatch 2 a dívčí K-pop skupinou Le Sserafim.

Zdroj: @le_sserafim

Jak se dozvíte na webových stránkách hry, tato spolupráce přinese několik zajímavých věcí. Například videoklip k novému singlu skupiny „Perfect Night“, který bude mít premiéru ve čtvrtek 26. října v 21:00 PDT (v pátek 6:00 našeho času). Kromě toho bude obsahovat herní režim inspirovaný LE SSERAFIM, exkluzivní předměty a legendární skiny pro hrdiny. Podrobnosti zatím nebyly odhaleny, ale dle webových stránek budou zveřejněny v pondělí 30. října a obsah bude k dispozici od 1. listopadu. Pokud budete návštěvníky BlizzConu, který se koná 4. listopadu, budete mít možnost vidět skupinu Le Sserafim vystoupit se speciálním číslem po komunitní noci. Zde zazní i nový singl Perfect Night, o němž jsem se zmínil výše. Pokud ještě nemáte vstupenky, můžete si je zakoupit na oficiálních stránkách.

Le Sserafim je korejská dívčí skupina, která působí pod společnostmi HYBE a Source Music. Skupina se skládá z pěti členek: Kim Chae-won, Huh Yun-jin, Sakura, Kazuha a Hong Eun-chae. Debut skupiny proběhl 2. května 2022 s mini albem FEARLESS. Název skupiny je přitom vytvořen anagramem „I'm Fearless“ a má symbolizovat sebevědomí a odhodlání jít vpřed bez ohledu na názory ostatních.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.