Lies of P – temnota

Lies of P má za sebou úspěšný první měsíc

19. 10. 2023
Zdroj náhledu: NEOWIZ

Je tomu již třicet dní, co na scénu vstoupilo vydání jedné z nejzajímavějších her tohoto roku. Lies of P mnoho hráčů vyhlíželo s velkým očekáváním, a jak je vidět nejen dle reakcí komunity, ale i herních kritiků, titul mu dokázal dostát. Zcela nový Soulslike projekt se může po prvním měsíci pyšnit pozitivními recenzemi i dosažením slibného prodejního milníku. Vývojáři ze studia NEOWIZ se totiž na svých sociálních sítích pochlubili, že Lies of P prodal již jeden milion kopií hry na různých platformách.

Fanoušci mají poměrně jasno, co je od studia čeká v budoucnu, i když ještě nedošlo k oficiálnímu oznámení. Díky nedávno zveřejněným pracovním nabídkám však víme, že Lies of P dostane příběhové rozšíření, které by mělo být již aktivně vyvíjeno. Přestože prozatím neznáme detaily, do temného světa titulu bude proč se vracet. Přece jen pohádka o Pinocchiovi nabídla zajímavou potitulkovou scénu, na niž by DLC mohlo navázat a vysvětlit ji.

Titul je k dispozici na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.