DualSense – nové barvy

DualSense ovladač v nových barvách

13. 5. 2021
Zdroj náhledu: playstation.com

Bezdrátové ovladače DualSense od svého uvedení na trh společně s konzolí Playstation 5 sklízely velmi dobré ohlasy ze strany hráčů. Od listopadu minulého roku se stále spekuluje, zdali Sony chystá pro samotnou konzoli i jinou barevnou variantu, než je bílá. Nejspíše naše modlitby někdo v Sony vyslyšel, i když jen částečně, a představují se nám tak dvě nové barvy ovladačů DualSense.

Jakou barvu pro svůj DualSense zvolíš?

Na výběr bude Midnight Black a Cosmic Red. Midnight Black nabídne dva odstíny černé, které působí velmi elegantně a čistě. Naopak Cosmic Red svým barevným provedením odráží živost a proměnlivost celého vesmíru, ze kterého čerpá jedinečný odstín červené v kombinaci s černou. Nutno podotknout, že oba ovladače vypadají skvěle, ale má to jeden malý háček… ještě nám chybí ten Playstation 5, aby byla sbírka kompletní. 

Pokud se Sony rozhodlo pro takovýto krok, můžeme jen doufat, že se různá barevná provedení promítnou i do konzole. Nejeden hráč si totiž přeje PS5 v černém kabátku. Každopádně si ovladače budeme moct pořídit už 18. června.

Zdroj: blog.playstation.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.