DualSense ovladač v nových barvách

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: playstation.com

Bezdrátové ovladače DualSense od svého uvedení na trh společně s konzolí Playstation 5 sklízely velmi dobré ohlasy ze strany hráčů. Od listopadu minulého roku se stále spekuluje, zdali Sony chystá pro samotnou konzoli i jinou barevnou variantu, než je bílá. Nejspíše naše modlitby někdo v Sony vyslyšel, i když jen částečně, a představují se nám tak dvě nové barvy ovladačů DualSense.

Jakou barvu pro svůj DualSense zvolíš?

Na výběr bude Midnight Black a Cosmic Red. Midnight Black nabídne dva odstíny černé, které působí velmi elegantně a čistě. Naopak Cosmic Red svým barevným provedením odráží živost a proměnlivost celého vesmíru, ze kterého čerpá jedinečný odstín červené v kombinaci s černou. Nutno podotknout, že oba ovladače vypadají skvěle, ale má to jeden malý háček… ještě nám chybí ten Playstation 5, aby byla sbírka kompletní. 

Pokud se Sony rozhodlo pro takovýto krok, můžeme jen doufat, že se různá barevná provedení promítnou i do konzole. Nejeden hráč si totiž přeje PS5 v černém kabátku. Každopádně si ovladače budeme moct pořídit už 18. června.

Zdroj: blog.playstation.com

Zdroj: blog.playstation.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn