Core Keeper náhled

Prodalo se již čtvrt miliónu kopií hry Core Keeper

15. 3. 2022
Zdroj náhledu: Pugstorm

Core Keeper je kooperativní 2D survival hra, která se na Steamu stala velikým hitem. Titul vyšel 8. 3. tohoto roku a po 48 hodinách od vydání již tvůrci hlásili, že se prodalo sto tisíc kopií. Hned první den vydání také hru hrálo v jeden moment 7 555 hráčů. Tomu tedy říkám slušný start.

Dnes je 15. 3., což znamená, že titul vyšel přesně před týdnem. A světe div se, vývojářské studio Pugstorm, jež stojí za tímto počinem, ohlásilo další překonanou hranici. Prodalo se již 250 000 kopií hry Core Keeper. Někteří hráči už také zvládli titul na Steamu ohodnotit a není žádné překvapení, že hru hodnotí kladně. Pyšnit se tedy může 93 % kladných recenzí. „Od naší herní komunity jsme obdrželi ohromně pozitivní odezvu. Jsme nesmírně vděční vám všem, kteří jste se stali součástí našeho dobrodružství.“ Takhle zní slova vývojářů z vývojářského studia Pugstorm.

Pokud vás Core Keeper zaujal, na Steamu si jej můžete zakoupit v menší slevě za 11,69 eur, což je v přepočtu necelých 300 korun.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.