Planet of Lana - Cover

Planet of Lana odložena na příští jaro

18. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud jste si nevšimli, v posledních týdnech došlo k řadě významných odkladů a mnoho připravovaných her se přesunulo na příští rok. Bohužel se na tento rostoucí seznam přidává i slibná sci-fi plošinovka Planet of Lana.

Planet of Lana byla poprvé oznámena na E3 2021 s termínem vydání v roce 2022. Hra se točí kolem mladé dívky Lany a jejího roztomilého kočičího společníka Muiho, kteří se vydávají na nebojovou misi, aby uchránili poklidnou planetu obývanou roboty a dalšími tvory před zkázou. Vývojářské studio Wishfully Studios chce, aby tato logická plošinovka udělala velký rozruch, a proto oznámilo, že vydání posouvá na jaro 2023. Hra bude příští týden na Gamescomu hratelná, takže účastníci budou mít možnost se na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá v reálu. Titul by měl vyjít na konzolích Xbox (včetně Game Passu) a PC.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.