Vampire Dynasty - úvod

Pohroužete se do nového videa z Vampire Dynasty 

5. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

V titulu Vampire Dynasty se stanete jedním z dětí noci. Obklopte se temnotou, hodujte na krvi vesničanů a přitom si založte dynastii, jež přežije věčnost. Ve hře budete mít možnost stát se buď milosrdným pánem, nebo nelítostným tyranem. Titul má hráčům nabídnout otevřený svět, v němž máte možnost budovat hrad, bojovat a prosperovat. To vše budete moci provádět v kooperativním režimu či singleplayeru

Vývojáři z Mehuman Games a vydavatel Toplitz Production oznámili loni v listopadu, spuštění titulu Vampire Dynasty v předběžném přístupu, které proběhne během letošního roku. Prozatím hráči dostávají nové video s vyprávěním Iana Giedrojće, zvukového a herního designéra hry, jenž poskytuje hluboký pohled na celý proces příběhu hry a jeho mechanik. Vyprávění známých mýtů, legend a místního transylvánského folklóru o upírech se rozšířilo, a navíc se k němu přidaly nové příběhové zvraty. 

Video hráčům ukazuje možnost stavění hradu, které se inspirovalo středověkým a gotickým stylem. Váš hrad by tak mohl konkurovat domu hraběte Drákuly, hradu Poenari. Jak už jsem zmínila výše, budete moci rozhodovat o tom, kdo přežije a kdo zemře či se stane vaším věrným následovníkem na věčnosti. Titul nabízí i možnost zahrát si s kamarády. Zajímavostí je, že hráči mohou v kooperativním režimu společně rozhodovat o tom, jak se bude příběh dále vyvíjet. 

Pokud vás chystaný titul Vampire Dynasty zaujal, neváhejte a přidejte si ho na Steamu na svůj seznam. 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.