Tin Can náhled

Přežijete v únikovém modulu ve hře Tin Can?

16. 5. 2022
Zdroj náhledu: Tin Can Studio

Máte rádi vesmírné survivaly? Tak to máte štěstí, jelikož 12. května vyšel na Steamu nový titul nesoucí název Tin Can, který právě patří do tohoto žánru. Není to ale typický survival, jak byste si nejspíše představovali. Zde totiž budete uvěznění ve svém únikovém modulu, takže nějakého pobíhání po neznámých planetách se nejspíše nedočkáte. I přesto si ale titul na Steamu jen za pár dní vysloužil přes 400 recenzí a z toho 94 % je kladných.

Dle všeho vy a vaše kolonie sídlíte na planetě Mars. Jednoho dne se rozhodnete zúčastnit vesmírného programu, který bohužel nedopadne vůbec dle vašich představ. Vesmírná loď, na které jste odletěli z rodné planety, se tak nějak rozbije a vám nezbyde nic jiného než z ní uprchnout, a to pomocí únikového modulu. Modul obsahuje několik systémů, které bohužel neznáte, a tak velikou roli bude hrát palubní manuál a váš zdravý rozum. Porouchání jakéhokoliv systému totiž znamená velký problém a nejspíše i vaši smrt. Dokážete zvládnout všechny nástrahy, které si pro vás titul Tin Can přichystal?

Pokud vás hra Tin Can zaujala, tak do 19. května je ve slevě na Steamu a koupit si ji tedy můžete za 11,69 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.