InZoi - úvod

Přichází konkurence The Sims a jmenuje se InZoi 

18. 11. 2023
Zdroj náhledu: gstar.krafton.com

Nový simulátor života od korejského vývojáře Krafton (známý hrami PUBG: Battlegrounds, Tera atd.) s názvem InZoi bude možná novým rivalem titulu The Sims. V InZoi by měli hráči ovládat každodenní život své postavy ve čtvrti plné „ZOI“. Budete moci ovlivňovat jejich zaměstnání, vztahy a prostor kolem sebe, ať už se budete nacházet doma, či zrovna v práci. 

Společnost Krafton zveřejnila první záběry ze hry. Zde hráčům ukazuje tvorbu postav, režimy stavění a dekorování, interakci s dalšími postavami ve hře a spoustu dalšího. Vše se odehrává ve fotorealistickém stylu, jenž je poháněn Unreal Enginem 5. 

Hráč by se měl ujmout role stážisty ve společnosti, jejímž úkolem je kontrolovat život ve čtvrti. Nejvtipnější věcí na tom všem je fakt, že šéfem firmy je kočka z přívěsu, již můžeme vidět v traileru. I když se na první pohled zdá, že hry InZoi a The Sims od EA mají mnoho společného, nalezneme mezi těmito tituly i mnoho odlišností. 

InZoi má v sobě funkci, jež se nazývá Director Mode. Ta vám umožňuje ovládat aspekty okolí jako celek. Může tak upravovat výzdobu ulic, displeje billboardů a také měnit počasí. Komu by se nelíbilo udělat si sluníčko, kdykoliv se vám zachce. 

Hra je prozatím naplánovaná na příští rok 2024. Do té doby se ještě může hodně změnit. Na jakých platformách vyjde, nám vývojáři zatím také neoznámili. 

Zdroj: gamespot.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.