Ultimate Zombie Defense intro

Přidejte si bezplatnou zombie hru na Steamu

11. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Konkurenční Epic Games pravidelně rozdává na svojí platformě hry zdarma. U Steamu rozdávání her zdarma nebývá úplně častou záležitostí, a proto jsme o to raději, když taková situace nastane. Někdy se slevy objeví rychle a nečekaně, a ještě rychleji a nečekaněji zmizí. Příkladem je i aktuální rozdávačka. Jenom dnes si můžete svoji knihovnu natrvalo rozšířit o zombie survival adventuru – Ultimate Zombie Defense. Vývojáři z herního studia Terror Dog Studio tak pravděpodobně zkouší odpromovat brzy vycházející pokračování série – Ultimate Zombie Defense 2. Na jedničku jsme se podívali i v naší recenzi, kde získala průměrně pozitivní hodnocení. Na dvojku si brousíme zuby a po jejím vydání se na ni určitě vrhneme taky. Milí čtenáři, pokud tedy jste fanoušky brutálních odreagovacích pařeb, Ultimate Zombie Defense bude pro vás to pravé ořechové. Zároveň hra není vůbec systémově náročná, a proto by ji měla rozběhnout jakákoliv lepší herní kalkulačka.

Od kolegy z redakce budu citovat jednu pasáž z jeho recenze (na kterou určitě mrkněte), a ta vám hru Ultimate Zombie Defense přiblíží o něco více:

„Ultimate Zombie Defense vhání svěží vítr do herní kategorie Tower Defense. Díky pestré paletě zbraní i obranných mechanismů a zasazení do dnešního světa se jedná o velmi příjemnou hru na odreagování, která vás však v pozdějších vlnách nepřátel pěkně potrápí. Hra je nicméně bez hlubšího náboje a prakticky bez konce, kdy jen přicházejí další a další hordy nepřátel. Počet map je rovněž poměrně malý. Nicméně je základní hra dostupná ze velmi přátelskou cenu 3,99 €, čímž se jedná o velmi dobrý poměr ceny a zábavy.“

S přidáním do steamové knihovny moc neváhejte, hra totiž bude zdarma jenom dnes, 11. 2., do večerních hodin a jenom Bůh ví, kdy se další rozdávačky na Steamu dočkáme.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.