Total War Warhammer - Epic Games

První díl legendární tahové strategie zdarma na Epic Games

31. 3. 2022
Zdroj náhledu: Creative Assembly

Také tento čtvrtek nám společnost Epic Games nabízí zajímavé hry, které si po dobu jednoho týdne můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dnes je nabídka čistě strategická v podobě dvojice titulů Total War: Warhammer a City of Brass.

Total War: Warhammer

Prvním titulem v dnešní rozdávačce je první díl tahové strategie Total War: Warhammer od studia Creative Assembly. Titul spatřil světlo světa 24. května 2016, poté vyšly ještě další dvě hry ze série Warhammer, konkrétně Total War: Warhammer II a nedávno také Total War: Warhammer III. Na tyto hry si také můžete přečíst naše recenze.

Total War: Warhammer bude v obchodě Epic Games Store k dispozici do 7. dubna 2022.

City of Brass

V akčním dobrodružství z pohledu první osoby, ve hře City of Brass se stanete odvážným zlodějem, který je vyzbrojen šavlemi a všestranným bičem. Hra vás zavede do arabského prostředí, kde vás čekají různé návnady, nepřátelé, ale také spousta úkolů. Na hře mimojiné se podíleli vývojáři série Bioshock.

City of Brass si rovněž můžete vyzvednout do 7. dubna 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.