Borderlands – Logo

První pohled na Lilith ve filmu Borderlands

2. 6. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Filmová adaptace oblíbené série Borderlands je v současné době v plném nasazení, natáčí se v Maďarsku a režíruje ji Eli Roth. Přestože už známe, kdo ve filmu bude hrát a jak kýčovitá zápletka bude, neviděli jsme ani jednu malou ukázku toho, jak by tato adaptace mohla vypadat. Tedy až do teď. Herečka Jamie Lee Curtis, která si zahraje mimozemskou archeoložku Patrícii Tannisovou, sdílela na svém instagramu a twitteru černobílou fotografii své kolegyně Cate Blanchettové jako Lilith.

Curtisová sdílela fotku se slovy: „Vítejte v Borderlands, pořídila jsem tajný snímek naší legendární a psychopatické hrdinky Lilith.“ Na první pohled by kostým nemusel vypadat zle, ale podle jedné fotky, která je ještě k tomu silueta, se těžko něco soudí. V herní sérii Borderlands mají postavy hodně osobitý vzhled, nemluvě o svých charakterech. Bude docela zajímavé sledovat, jak se herci dokáží s těmito postavami sžít a jestli to nakonec nebude obrovský průšvih.

Borderlands-–-lilith

Zdroj: Borderlands

Na svém instagramu ještě dodala: „Pokud mě nevyhodí za zveřejnění této fotografie a vy budete milí a dáte mi vědět, že chcete více fotografií, tak možná příští týden zveřejním další fotografie Rolanda (Kevin Hart), Tiny Tiny (Ariana Greenblatt), Kriega (Florian Munteanu) a Claptrapa (Jack Black).“ Režiséra Eliho Rotha můžete znát díky filmovým titulům, jako jsou Hostel, The Green Inferno nebo Cabin Fever. Scénář napsal Craig Mazin (Černobyl, The Hangover Part 2 a 3). Film nemá datum vydání, ale do kin by se měl dostat během roku 2022. Osobně nejsem moc zastánce toho aby se dělaly filmové adaptace videoher, protože z větší části to končí opravdu strašně, zmínit můžeme například nedávný Doom: Annihilation, Max Payne, DOA: Na život a na smrt, Street Fighter nebo třeba Ve jménu krále od slavného prznitele filmů Uweho Bolla.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.