PS Plus červen 2021 – další skvělá nabídka od Sony

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc červen roku 2021. Zde vám jako každý měsíc ukážeme seznam her, které si můžete od 1. června přidat do své knihovny.
ps plus červen

Zdroj: Playstation

Star Wars: Squadrons

Tento titul pod křídly Electronics Arts a Motive Studios vyšel 1. října roku 2020. Jedná se o vesmírnou bojovou hru, který vypráví příběh vesmírného konfliktu, v němž se stanete pilotem různých bojových galaktických stíhaček. Titul obsahuje jak kampaň pro jednoho hráče, tak i několik režimů pro více hráčů, které můžete hrát až v deseti lidech.
Star Wars: Squadrons bude v PS Plus červen 2021 dostupný od 1. června 2021.

Operation: Tango

Operation Tango je kooperační multiplayerová hra, v níž má hráč za úkol plnit různé nebezpečné mise v různých koutech světa. Titul je zasazen do blízké technologické budoucnosti. Hra je určena pro dva hráče, ujmete se v ní role hackera a agenta a společně budete likvidovat nebezpečí, jež ohrožuje váš svět.
Operation: Tango bude v PS Plus červen dostupné od 1. června 2021

Virtua Fighter V: Ultimate Showdown

Kultovní bojová série Virtua Fighter hlásí velkolepý návrat. Vylepšený pátý díl dorazí exkluzivně pro konzoli PlayStaton 4 a bude součástí i červnového PlayStation Plus. Jen připomínáme, že původní díl vyšel již před mnoha lety, konkrétně v roce 2007 na konzole PlayStation 3 a Xbox 360.

Virtua Fighter V: Ultimate Edition bude taktéž dostupná od 1. června 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn