Cyberpunk 2077 playstationstore

Cyberpunk 2077 na Playstation Store v nedohlednu

26. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Cyberpunk 2077 měl patřit k nejlepším hrám poslední dekády. Nicméně navzdory všem ujištěním, slibům a masivní kampani s Keanu Reevesem se však u některých hráčů setkala s vlažným přijetím. Kvůli negativním ohlasům na stav konzolové verze hry byla hra před časem i stažena z PlayStation Store.

CD Projekt Red se k většině problémům s hrou postavil čelem a snaží se ji stále vylepšovat a opravovat. Cyberpunk 2077 za posledních šest měsíců prošel opravdu značným zlepšením. Nicméně navzdory všem opravám a hotfixům, které měly opravit největší chyby a problémy ve hře, se stále neví, kdy se hra vrátí na PlayStation Store.

Zdroj: igdb.com

Návrat Cyberpunk 2077 na Playstation Store v nedohlednu

V nových komentářích pro investory na tento týden, které převzalo VGC, řekl ředitel CD Projektu Adam Kiciński, že neví o tom, kdy Sony vpustí sci-fi RPG polského studia zpět do PlayStation Store. Jediným seznamem dostupným v době psaní tohoto článku je stále samostatná vstupní stránka pro vrácení peněz za Cyberpunk 2077 a Kicińský podle svých slov nevím o tom, kdy by se tato situace mohla změnit.

"Stále vedeme diskuse a s každou aktualizací se hra zlepšuje a je viditelný pokrok, ale jak jsme řekli, rozhodnutí je výlučně na Sony, takže čekáme na informace o tom, že se rozhodli vrátit tuto hru zpět,“ řekl investorům generální ředitel a prezident společnosti CD Projekt.

Cyberpunk 2077 byl masivně úspěšný navzdory zásahu společnosti Sony. CD Projekt však již dříve poznamenal, že zákaz PSN by mohl omezit jeho prodej i na platformách jiných společností než Sony. 

Ransomwarový útok vše zpomalil

 Cyberpunk 2077 je stále na správné cestě, v tomto roce získal optimalizovanou verzi pro PS5 a Xbox Series X. Uživatelé na všech platformách měli také po celý rok dostávat bezplatné aktualizace obsahu, ale po posledních několika měsících, které zahrnovaly ochromující ransomwarový útok, nepřekvapuje, že o takových bezplatných DLC zatím nepadlo ani slovo.

Zdroj: kotaku.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.