Steelrising – Logo

PS Plus únor 2024 nabídne tři zajímavé kousky

1. 2. 2024
Zdroj náhledu: Spiders

Společnost Sony odhalila nabídku her pro předplatitele služby PS Plus na měsíc únor roku 2024. Přidat si od 6. února do 4. března můžete online party střílečku Foamstars, akční hru ROLLERDROME a souls-like Steelrising.

Zdroj: Playstation

Foamstars (PS4 a PS5)

Jedná se o 4v4 online party střílečku, v níž hrají hlavní roli mýdlové bubliny a koupelová pěna, pomocí nichž bojujete se svými protivníky. Titul nabízí několik herních režimů, přičemž hlavní inspirací pro Foamstars byla legendární série Splatoon, která již několik let vychází jako exkluzivita pro Nintendo.

Foamstars bude v PS Plus únor 2024 k dispozici od 6. února do 4. března.

Rollerdrome (PS4 a PS5)

Rollerdrome přináší zcela unikátní a ojedinělý herní zážitek, který kombinuje jízdu a triky na kolečkových bruslích s akčními souboji v aréně. Dynamická a zároveň intuitivní hratelnost okořeněná o různé typy nepřátel. Příběh se odehrává v roce 2030, kdy moc nad světem drží v rukou nadnárodní korporace, které se zajímají pouze o získání ještě většího vlivu, a tedy i zisku. Jde o svět, ve kterém se lidé baví sledováním násilného krvavého sportu Rollerdrome. Samozřejmě se pořádají sázky o to, který ze sportovců přežije a kdy který zemře.

Rollerdrome bude v PS Plus únor 2024 rovněž dostupný od 6. února do 4. března.

Steelrising (PS5)

Třetím titulem je souls-like hra Steelrising, která nás zavede do roku 1789 v Paříži, kde je Ludvíkem XVI. a jeho početná armáda potlačuje Velká francouskou revoluci. Vaším úkolem je postavit se armádě a zachránit celou historii Francie. Steelrising si bere velkou inspiraci z tolik známého světa Dark Souls, a tudíž v něm najdeme některé prvky tzv. souls-like her, jako jsou přesně načasované úskoky nebo pekelně nároční bossové. Výhodou této hry je například to, že se snaží být o něco více přístupnější i pro absolutní nováčky.

Steelrising bude v PS Plus únor taktéž k dispozici od 6. února do 4. března.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.