Vorax - úvod

Vorax – předváděčka před Next Festem  

1. 2. 2024
Zdroj náhledu: IndieGala

Vorax dává nový děsivý rozměr slovu „přežít“. Tento titul, jenž se pyšní nálepkou „Open World Survival Horor“, přinese hráčům o dost tvrdší zážitek z přežívání. Každá vaše volba, pohyb či jen jediný nádech může být váš poslední. Připravte se hrdě a s hlavou vztyčenou čelit této výzvě? 

Jelikož nás od Next Festivalu 2024 na Steamu dělí necelý týden, vývojáři z IndieGala si řekli, že v očekávání nadcházející události předčasně aktualizují plnou verzi hry pro všechny, kteří ji od nich získali. Jedná se o aktualizaci 0.7, jež směřuje titul k předběžnému přístupu na konci tohoto roku na platformě Steam. 

Dle vývojářů by měla aktualizace přetvořit mnoho míst ve hře. Zaměřuje se hlavně na jeskyně a monstra v nich sídlící. Jeskyně propojuje mutagenní tkáň a má funkci jakýchsi hnízd či líhní pro tyto mutanty. Obyvatelé jeskyní jsou větší a o mnoho silnější než běžná monstra na ostrově, s kterými se zde můžete setkat. 

Zdroj: IndieGala

Aktualizace bude součástí nového dema pro Steam Next Festival a k tomu vývojáři ještě otevřou alfu titulu. Oboje bude omezeno rozměrově na jeden kilometr čtvereční, na rozdíl od finální hry. Ta by měla čítat kolem deseti kilometrů čtverečních. 

Jistě se ptáte, jaký je příběh tohoto titulu? Ve zkratce se jedná o smrtící mutagen, jenž se prohnal místní populací a proměnil tak celý tento malebný ostrov ve Středozemním moři na nejděsivější místo na Zemi. Vaše přežití začíná tím, že se armádní mise zvrtne. Celý armádní prapor vyslaný, aby zadržel mutanty, zmizí beze stopy. Vy jste nuceni nouzově přistát na tomto ostrově a rázem se ocitáte v pasti. Jste sami s minimálními zdroji a skrovnou sadou pro přežití a váš boj teprve začíná. 

Pokud vás tento titul zaujal nezapomeňte si ho vyzkoušet příští týden na Next Festivalu, kde naleznete i mnoho dalších zajímavých her, jako například Dungeonborne

Zdroj: IndieGala

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.