watch dogs multiplayer - náhledovka

PvP režimy do Watch Dogs: Legion byly bohužel odloženy

24. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Špatnou zprávu včera přinesl Ubisoft pro hráče Watch Dogs: Legion. Studio oficiálně oznámilo odklad PvP režimů, které se hráčům nově ukážou až v srpnové aktualizaci. Důvodem odkladu je oprava chyb a nedostatků.

Watch Dogs Legions - roadmap

Zdroj: Ubisoft

V oficiálním příspěvku Ubisoft vysvětluje, že jejich primárním cílem je věnovat více času a prostoru nadcházející aktualizaci 4.5 a zaměřit svou pozornost na opravu chyb v posledním vydaném updatu 4.0. Nadcházející aktualizace měla být původně vydána koncem května, nakonec studio od této možnosti ustoupilo a nově se jí dočkáme 1. června 2021, aby se hráčům dostalo co možná nejlepšího zážitku. Kvůli tomu se tak zpozdí i vydání herních režimů Invasion a Extraction PvP, kterých se dočkáme až v srpnu. Oba režimy budou zdarma pro všechny majitele Watch Dogs: Legion.

Watch Dogs: Legion vyšlo 29. října 2020 pro PC, Playstation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S a Google Stadia.

Zdroj: PCGamesn.com

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.