My Friend Peppa Pig - rodinka

Chystá se hra ze slavného dětského seriálu Prasátko Peppa

22. 5. 2021
Zdroj náhledu: Outright Games

Je to tady! Oblíbený dětský seriál dostane po dlouhých 17 letech svoji herní adaptaci. Přivítejte titul My Friend Peppa Pig.Prasátko Peppa je britský animovaný seriál, který se vysílá již od roku 2004. První epizoda byla konkrétně v Británii uvedena 31. května. Je proto více než překvapením, že seriál svoji videohru nedostal již mnohem dříve.

A o co ve hře My Friend Peppa Pig půjde?

Hráči dostanou jedinečnou možnost vytvořit si vlastního zvířecího avatara a spolu s Peppou navštíví různá místa ze slavného animovaného seriálu. Ve hře navštívíme pláž, zasněžené hory nebo bramborové město. Těšit se můžeme na různé minihry a nebude chybět ani komunikace s hlavními postavami seriálu. Pomozte panu Prasátko najít ztracené brýle, hrajte s maminkou Prasátko a Georgem ve slavném domě Peppy. Každé rozhodnutí zde bude záviset pouze na hráči.

Zdroj: Outright Games

Seriál Prasátko Peppa je milován dětmi po celém světě, a tak společnost Outright Games s potěšením oznamuje, že jejich nová hra bude lokalizována v několika jazycích. Titul My Friend Peppa Pig bude možné hrát v angličtině, španělštině, francouzštině, němčině, italštině, brazilské portugalštině, holandštině, ruštině, polštině, švédštině, norštině, dánštině a finštině.

Datum vydání je naplánován na letošní podzim pro PC, Xbox, Playstation a Nintendo Switch za cenu 40 dolarů.

Zdroj: Collider.com

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.