R6 Emerald Plains – náhledový obrázek

Rainbow Six Siege obdrželo první ze tří oznámených map

20. 4. 2022
Zdroj náhledu: ubisoft.com

Už je to nějaký ten pátek zpátky, kdy se nám v Rainbow Six Siege dostalo nové mapy. Výběr postav je neustále širší a scifiózní měřítko poskakuje radostí, ale mapy už má v malíčku kdejaký zelenáč a hra začíná postrádat určitý způsob výzvy.

Pro sedmý rok Rainbow Six Siege ohlásil Ubisoft tři nové mapy a nyní přichází čas, kdy první z nich – Emerald Plains – konečně zavítá do hry. Spolu s ní se dočkáme i oprav bugů a úpravy operátorů. Nová lokace je zasazená do irského soukromého ranche, jenž nabídne obrovskou budovu s rozlehlým a moderním interiérem, pročež bude při jeho devastaci mnohé hryzat svědomí. Exteriér vám možná lehce připomene obdobnou mapu Villa. Emerald Plains mají však chladnější nádech a jejich místnosti jsou daleko prostornější.

Pro tuto chvíli je mapa dostupná ve všech herních módech – hodnocené, obyčejné, rychlé a týmové zápasy, ale také v sólo hrách proti botům.

Do konce roku 2022 jsou naplánovány ještě další dvě mapy. Ve zbytku času zaměří vývojáři své síly na úpravu stávajících map.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.