Rainbow Six Siege obdrželo první ze tří oznámených map

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ubisoft.com
Už je to nějaký ten pátek zpátky, kdy se nám v Rainbow Six Siege dostalo nové mapy. Výběr postav je neustále širší a scifiózní měřítko poskakuje radostí, ale mapy už má v malíčku kdejaký zelenáč a hra začíná postrádat určitý způsob výzvy.
Pro sedmý rok Rainbow Six Siege ohlásil Ubisoft tři nové mapy a nyní přichází čas, kdy první z nich – Emerald Plains – konečně zavítá do hry. Spolu s ní se dočkáme i oprav bugů a úpravy operátorů.
Nová lokace je zasazená do irského soukromého ranche, jenž nabídne obrovskou budovu s rozlehlým a moderním interiérem, pročež bude při jeho devastaci mnohé hryzat svědomí. Exteriér vám možná lehce připomene obdobnou mapu Villa. Emerald Plains mají však chladnější nádech a jejich místnosti jsou daleko prostornější.
Pro tuto chvíli je mapa dostupná ve všech herních módech – hodnocené, obyčejné, rychlé a týmové zápasy, ale také v sólo hrách proti botům.
Do konce roku 2022 jsou naplánovány ještě další dvě mapy. Ve zbytku času zaměří vývojáři své síly na úpravu stávajících map.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn