AC_Valhalla_nahled

Update pro AC: Valhalla přidává nový obsah do hry

20. 4. 2022
Zdroj náhledu: ubisoft.com

V novém rozšíření Dawn of Ragnarok jsme mohli navštívit několik míst z Devíti říší jako Odinova postava. Díky pravidelnému přidávání obsahu od Ubisoftu zde stále zůstalo několik činností, které můžeme v Assassin’s Creed Valhalla dělat. Nyní nám společnost přináší nový update, který obsahuje nové výzvy, festival a opravu spousty bugů.

První na seznamu updatů je nová sada mastery challengů. Balíček přidaný v aktualizaci 1.5.1 obsahuje tři nové svatyně, na jejichž konci se utkáme s bossem. Ubisoft se vyjádřil že „tyto souboje otestují vaše schopnosti v každém aspektu boje“. Můžeme se tedy těšit na rozmíšku mezi pěkně zdatnými soupeři. Abychom se mohli dostat k těmto výzvám, musíme dosáhnout minimální úrovně 221. Challenge však obsahují velice lákavé odměny, jako je brnění Valkýry, nové zbraně a nějaké věci, které si můžeme postavit v naší osadě.

21. dubna začne festival Ostara, ten nabídne více nových činností, stejně tak i možnost získat nové zbraně. Festival potrvá do 12. května, a pokud bude podobný tomu loňskému, přidá nám zábavné aktivity, jako hledání vajíček, zdobení Ravensthorpu a vytváření koruny pro jarní královnu.

Zdroj: ubisoft.com

Ubisoft prohlásil, že v některých soubojích byly zmenšeny hitboxy bossů a pár zbraní dostalo nové perky. Vývojáři také opravili problém, který bránil hráčům použít speciální útoky, když jste některé zbraně drželi v Eivorově levé ruce. 

Nový update bude velký 12,33 GB na PC a je dostupný ke stažení na Ubisoft Connect.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.