Razer Zephyr – promo fotka muž

Razer se vytasil s několika nadupanými produkty

22. 10. 2021
Zdroj náhledu: Razer

Ve včerejších odpoledních, večerních a ranních hodinách proběhl livestream společnosti Razer, během kterého firma představila několik nových produktů a oznámení. Kdo jste událost nestihli sledovat, určitě zhlédněte skoro dvanáctihodinový záznam. Kdo však nemá času nazbyt, připravili jsme pro vás krátký soupis toho nejlepšího, co byste rozhodně neměli minout! Bylo nám slíbeno, že letos bude akce větší a lepší, což se rozhodně naplnilo. Razer nám toho naservíroval tolik, že je těžké si vybrat.

Razer Zephyr

Pamatujete si na první zmínky o prototypu ochranné masky s RGB podsvícením? Razer Zephyr se včera oficiálně začal prodávat za 99 dolarů. V naší měně je to tedy něco přes 2 000 Kč, což je ještě relativně přijatelná cena. Stejně jako PS5 se tato novinka nejspíše stane nedostatkovým zbožím s větší poptávkou než nabídkou, protože je už dávno vyprodaná. Zbývá čekat na zprávy o naskladnění a doufat, že na vás přijde řada… jaké to déjà vu.

Maska nabídne samozřejmě RGB podsvícení, dále také pohodlné uchycení, průhlednou přední část a měnitelné filtry N95, které mají vydržet až třikrát déle než ty běžné. V základním balením společně s maskou najdete hned tři – na devět dní. Dokoupit si můžete samostatné filtry v balení na měsíc po deseti kusech za 30 dolarů nebo na devadesát devět dní po třiceti třech kusech za ještě větší cenu, než je samotná maska… a to se vyplatí!

Zdroj: Razer

Razer Enki

Od masky až po herní křesla. Razer se toho nebojí a představil také novou řadu herních křesel Razer Enki, která jsou na rozdíl od té poslední vytvořena tak, aby svému majiteli přinesla co největší pohodlí a zabránila bolavému zadku po celodenním hraní. K dostání jsou hned tři barevné varianty a celkový design jistě ocení spousta pařmenů. Hůř na tom je už jenom cena. Ta se pohybuje od 299 až po 999 dolarů v závislosti na výbavě a funkcích. 

Nejlevnější základní verze Razer Enki X za 299 dolarů (skoro 7 000 Kč) je dostupná pouze v černé barvě s tvrdšími výplněmi a opěrkami na ruce. Samozřejmě všechny varianty nabídnou sklápění vrchní části sedačky až do úhlu 152 stupňů a široké pohodlné sedadlo se speciálně vytvarovanou opěrkou pro podporu ramen, abyste seděli co možná nejvíce rovně a zároveň uvolněně.

Zdroj: Razer

Klasická verze Razer Enki za 399 dolarů (skoro 9 000 Kč) už se pyšní hned třemi barevnými variantami s prošívaným potahem a dvojicí odnímatelných polštářků z paměťové pěny pro podporu zad a krku.

Ultimátní a zároveň nejdražší verze Razer Enki Pro za 999 dolarů (22 000 Kč) se stane symbolem luxusu a pohodlí zároveň. Pevná karbonová základna, pohodlná výplň s opěrkami, na magnet odnímatelné polštářky z paměťové pěny a potahy z vysoce kvalitního odolného materiálu alcantara se určitě postarají o nejvyšší blaho vašeho pozadí a zad. I když je cena poněkud přemrštěná, určitě se najdou zájemci, ale až začátkem roku 2022, kdy jde do prodeje.

Řada sluchátek Razer Kraken V3

Klasika dostala upgrade – sluchátka Razer Kraken povýšila na novou úroveň a představují novou vylepšenou řadu s názvem Razer Kraken V3. Tato řada nabídne hned čtyři různé varianty a všechny se mají postarat o hlubší a silnější prožitek z hraní díky daleko realističtějšímu zvuku.

Všechny verze slibují výjimečné výšky, středy a hloubky, pokročilý prostorový zvuk 7.1, čistotu mikrofonu a typické RGB podsvícení s 16,8 miliony barev, nesčetnými vzory a dynamickými světelnými efekty.

Zdroj: Razer

Zdroj: RazerRazer Kraken V3 X začíná na nejnižší ceně 70 dolarů. Lepší a výkonnější variantou jsou Razer Kraken V3 koupíte za 99 dolarů, ještě lepší Razer Kraken V3 HyperSense dostupné za 130 dolarů přidávají navíc do každého náušníku haptické ovladače schopné převádět zvukové signály na vibrace. Zatím všechny tyto kousky jsou kabelové. Pokud toužíte ještě po něčem lepším, sáhněte pro tu nejvyšší a také nejdražší variantu Razer Kraken V3 Pro za 120 dolarů bez kabelu.

PC komponenty

Máme jak se chránit, máme na čem sedět a skrze co poslouchat hudbu, takže chybí už jen nadupaný stroj. Razer neopomněl ani počítačové komponenty a představil několik součástek, které mají konkurovat Corsair či Cooler Master. I když všechny kousky vypadají parádně, prozatím neznáme ceny všech produktů.Razer Hanbo bude vodní chlazení typu vše v jednom. Produkt vznikl ve spolupráci se společností Asetek a chybět nebude ani typické a tentokrát méně výrazné RGB podsvícení. Chladič bude k dostání ve velikostech 240 mm a 360 mm a zároveň bude obsahovat ventilátory Razer Kunai ve velikostech 120 mm a 140 mm. Ty jdou zakoupit samostatně za 45 dolarů a v kombinaci s ovladačem PWM (Razer Pulse Width Modulator) za 50 dolarů je budete moct pomocí aplikace Razer Synapse ovládat – aplikace bude podporovat až osm ventilátorů. Nezapomeňme ani na Razer Katana, což bude plně modulární PC ATX zdroj k dostání od začátku příštího roku.

Pro fanoušky Razeru se blýská na lepší časy, protože už jsou jen krůček od sestavení kompletně celého počítače.

Zdroj: Razer

Halo Infinite

Nakonec byla představena nabídka produktů ke hře Halo Infinite.

Zdroj: razer.com, pcgamer.com

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.