Razer na veletrhu CES ukázal svůj chytrý respirátor s RGB podsvícením

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: razer.com
Veletrh CES 2021 se letos netradičně konal virtuálně a technika, která pomůže v boji proti pandemii, byla velkým tématem letošního ročníku. Jedním z produktů, které se na veletrhu ukázaly, byl respirátor označený jako Project Hazel od firmy Razer, ta vyrábí příslušenství především pro hráče.
Respirátor bude podle výrobce splňovat certifikaci N95 a taktéž voděodolnost. O podsvícení se postará dvojice plně nastavitelných světel, které nabídnou až 16,8 milionů barev. Filtraci vzduchu vyřeší vyměnitelné a dobíjecí ventilátory, které se při nabíjení zařízení sterilizují pomocí UV záření.

Zdroj: razer.com

Razer respirátor je také vyroben s průhledného plastu, což může oproti klasickým respirátorům usnadnit komunikaci a odezírání z úst. Dokáže také pomocí mikrofonu možnost zesílit váš hlas.

Cena a dostupnost zařízení prozatím není známá, jelikož stále probíhá testování, na podrobnosti si tak ještě nějakou chvíli budeme muset asi počkat. Vzhledem k funkčnostem, co Project Hazel od Razeru má nabízet, lze očekávat, že levný nebude, ale nechme se překvapit. V této době by si však své místo na trhu mohl najít.
Dalšími výrobci, kteří představili své produkty bylo například LG se svým robotem Covid-19, který pomocí ultrafialového světla dezinfikuje prostor a je určen především pro hotely, školy nebo restaurace.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn