PS5 sluchátka – černá

PS5 sluchátka dostávají černou barevnou variantu

16. 9. 2021
Zdroj náhledu: Sony

Playstation 5 je stále relativně nedostatkovým zbožím. I když se pomalu, ale jistě jeho řady hrdých majitelů rozšiřují, Sony rozhodně neztrácí čas a chrlí další novinky. Nedávno jsme dostali možnost své DualSense ovladače koupit ve dvou barevných variantách. Pokud se vám tedy nelíbila klasická bílá barva, mohli jste zvolit mezi verzí Midnight Black či Cosmic Red. Nyní se přidávají i samotná Pulse 3D sluchátka.

Zdroj: Sony

Ta si nyní můžete zakoupit buď v původní bílé barvě, nebo naopak zvolit Midnight Black variantu, která vám jistě bude skvěle ladit s barevným ovladačem. Zatímco ty jsou cenově trošku výše, sluchátka si zachovala stejnou cenu v obou případech, takže za barvu nepřiplácíte nic, což je jen vítané. Do obchodů se dostanou příští měsíc a zatím sklízejí dobré ohlasy.

To ovšem není vše. Včerejší velká aktualizace přinesla hned několik novinek. Sluchátka nyní mají ekvalizér, díky čemuž si u nich můžete sami nastavit různé detaily výstupu zvuku nebo zvolit ze tří přednastavených předvoleb – Standard, Bass Boost nebo Shooter.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.