PS5 sluchátka dostávají černou barevnou variantu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony

Playstation 5 je stále relativně nedostatkovým zbožím. I když se pomalu, ale jistě jeho řady hrdých majitelů rozšiřují, Sony rozhodně neztrácí čas a chrlí další novinky. Nedávno jsme dostali možnost své DualSense ovladače koupit ve dvou barevných variantách. Pokud se vám tedy nelíbila klasická bílá barva, mohli jste zvolit mezi verzí Midnight Black či Cosmic Red. Nyní se přidávají i samotná Pulse 3D sluchátka.

Zdroj: Sony

Ta si nyní můžete zakoupit buď v původní bílé barvě, nebo naopak zvolit Midnight Black variantu, která vám jistě bude skvěle ladit s barevným ovladačem. Zatímco ty jsou cenově trošku výše, sluchátka si zachovala stejnou cenu v obou případech, takže za barvu nepřiplácíte nic, což je jen vítané. Do obchodů se dostanou příští měsíc a zatím sklízejí dobré ohlasy. Více informací najdete zde.

To ovšem není vše. Včerejší velká aktualizace přinesla hned několik novinek. Sluchátka nyní mají ekvalizér, díky čemuž si u nich můžete sami nastavit různé detaily výstupu zvuku nebo zvolit ze tří přednastavených předvoleb – Standard, Bass Boost nebo Shooter.

Zdroj: blog.playstation.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn