Remake Dead Space - Cover

Remake Dead Space: získejte díl 2 zdarma

10. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Remake Dead Space se rychle blíží. Můžete si hru předobjednat na Steamu před jejím vydáním 27. ledna a získat tak Dead Space 2 zdarma.

Remake od společnosti Motive Studios slibuje, že bude děsivější než kdy předtím. Proč? Tým do hry přidal nové prvky. Například nekromorfové prošli kompletní proměnou díky novému systému stahování kůže a odlupování. Mají nyní vrstvené svaly a kosti, které se rozpadají a rozkládají, když jim hráč způsobí poškození. Tento nový prvek přidává na děsu a ukazuje důležitost rozčtvrcení ve hře Dead Space. K dispozici je i nový systém A.L.I.V.E., který mění dialogy Isaaca Clarka podle jeho výdrže. Dialogy se také odvíjí od tří fází, ve kterých se Isaac může nacházet: normální, unavený nebo zraněný. Změny jsou skvělé, ale někteří fanoušci nesouhlasí s tím, že se změnil vzhled Isaacova obličeje. Změny v Isaacově vzhledu byly přijaty mezi fanoušky různě, někteří byli nadšení, jiní se s nimi nedokázali smířit.

Pokud jste si remake Dead Space předobjednali ještě dříve, než se tato informace objevila, ničeho se nebojte. Podle informací na profilu hry se bude tato akce vztahovat i na vás. Základní edice titulu bude stát 59,99 € a Deluxe 69,99 €. Při zakoupení Deluxe obdržíte do hry pět exkluzivních obleků.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.