Resident Evil 4

Remake Resident Evil 4 zanechá všechny hlavní oblasti

5. 1. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Jeden z nejočekávanějších remaků všech dob, Resident Evil 4, se blíží ke svému dokončení. Řekl to sám producent Yoshiaki Hirabayashi a uklidnil tím stále nervóznější publikum. Nyní se objevila další skvělá zpráva, v předělávce zůstanou všechny tři hlavní oblasti, tedy ostrov, hrad a vesnice. Žádná z částí tak nebude vyškrtnuta.

Dlouho se spekulovalo, zda je vůbec šance, aby ostrovní část zůstala ve hře. Nejenže byla neuvěřitelně zkritizovaná, ale studio Capcom samo přiznalo, že to prostě nezvládlo. Nyní, během remaku, se má všechno napravit. Upravená hra by také měla být stejně dlouhá jako původní verze. Plánované vydání na 24. března letošního roku tak bude nejspíš dodržené, Resident Evil 4 Remake vyjde na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.