Max Paynes - Cover

Remedy ohlásilo práci na remaku prvních dvou her Max Payne

8. 4. 2022
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Bullet Time se vrací a s ním i policejní detektiv Max Payne. Finské herní studio Remedy Entertainment oznámilo, že jeho kultovní akční hry Max Payne a Max Payne 2: The Fall of Max Payne dostanou remake. Hry vyjdou samostatně na všechny next-gen konzole (Xbox Series X, PS5) a také na PC. Datum vydání nebylo stanoveno, protože práce teprve začaly. Vydavatelem bude opět herní gigant Rockstar Games.

Pro vývoj bude použit jejich vlastní Northlight Engine, který pohání další hry od Remedy (Alan Wake, Quantum Break, Control). Rozpočet pro vývoj se bude pohybovat ve stejných částkách jako u velkých her od studia Remedy. CEO Remedy Tero Virtala se vyjádřil, že je nadšený z návratu k Maxovi a jeho hrám.

Vedle ohlášeného remaku Maxe Paynea 1 & 2 pracují Finové na již ohlášeném pokračování příběhu spisovatele Alana Wakea. Alan Wake 2 byl ohlášen na loňském předávání herních cen The Game Awards v krátkém videu.


Článek pro Gaming Professors napsal Miroslav Kubart.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.