Resident Evil 2 Remake - náhled

Resident Evil 2 Remake celosvětově prodal již 10 milionů kopií

16. 7. 2022
Zdroj náhledu: Capcom

Resident Evil 2 Remake, vydaný společností Capcom v roce 2019, dosáhl v těchto dnech dalšího významného milníku. Za více než tři roky se této vylepšené klasice podařilo pokořit hranici 10 milionů prodaných kusů.

Pro společnost Capcom je to bezpochyby velký úspěch, jelikož Resident Evil 2 Remake je teprve třetím titulem, kterému se metu 10 milionů prodaných kusů podařilo dosáhnout. Úspěšnějšími kousky jsou prozatím jen Resident Evil 7 Biohazard s 10,8 miliony a Monster Hunter: World, který má na svém kontě 18 milionů prodaných kusů. Je ale více než pravděpodobné, že seznam není konečný a metu 10 milionů brzy překonají i další hry, jelikož úplně špatně na tom není ani Monster Hunter World: Iceborn či jeho kolega Monster Hunter Rise.

Pokud dosud RE 2 Remake nevlastníte, na Steamu jej například až do 26. července seženete se 60% slevou za necelých 16 euro.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.