Breeders of the Nephelym – úvodka

Breeders of the Nephelym – FarmVille pro dospělé

12. 3. 2021
 

Hrál jsem hodně erotických her různých žánrů a vždycky jsem si říkal, že není žádná, co by mě dokázala něčím překvapit, ale spletl jsem se. Titul Breeders of the Nephelym Alpha je spojení her jako Spore, FarmVille nebo Slime Rancher. Předem ale upozorňuji, že se jedná o  velice bizarní a ujetý kousek, kde místo normálních žen potkáváte po světě Nephelym – záhadnou rasu, která je kombinací monster a lidí. Něco podobného populárním kočko-holkám z Nekopary, jen s jinými bizardními kombinacemi. Zároveň má tato rasa nepřekonatelnou touhu po páření, takže všude kolem vás budou souložící bytosti, co budou uhánět i vás.

Tvorba charakteru

Snažím se vzpomenout, jestli existuje nějaká hra kromě Black Desertu, co má dobře propracované mechaniky tvorby vašeho charakteru a zároveň nabízí velkou škálu různých úprav. Přestože Breeders of the Nephelym nemá takové možnosti jako zmiňovaný Black Desert, existují prvky, ve kterých absolutně vede a poráží jej.  

Hra vám nabízí tři možná pohlaví – klasicky můžete hrát za muže či ženu. Třetí pohlaví se nazývá Futas, které je unikátní v tom, že se jedná o ženu zároveň s mužskými i ženskými genitáliemi.  Tyto ženy budete potkávat velmi často, takže pokud vám vadí pohled na dámu s pořádným a pevným tvrďákem, tak tato hra nebude pro vás. Jakmile se rozhodnete pro své pohlaví, můžeme jít na tu nejzábavnější část a tou je samozřejmě upravování svého charakteru celkově. Klasicky můžete upravovat vlasy, barvu kůže, velikost vaší postavy, stavbu těla, velikost poprsí či svalů a mnoho dalšího. 

To není ovšem všechno, titul vám totiž ještě nabídne pár lepších a bizarnějších změn. Pokud se už nemůžete koukat na všední vzhled svého ptáka ohniváka, který vídáte každý den, aspoň tady si ho můžete předělat. Jste fanoušek Star Wars – tak si z něj udělejte zářící světelný meč. Pokud nechcete mít v kalhotách lightsaber, upravte si ho třeba jako tříbarevné lízátko. Každou část vašeho nádobíčka si totiž můžete samostatně obarvit. Toto není jediná část vašeho těla, kterou je možné takto modifikovat. Pokud vám toto nestačí, lze si ve hře nabarvit i pozadí. Ano čtete dobře, můžete si svůj anus obarvit třeba na růžovo a v samotné hře to lze vidět.

Hratelnost je praštěná

Jakmile jste v samotné hře, můžete si prakticky dělat, co chcete. Hra vám neřekne, co máte dělat, a ani nevysvětlí herní mechaniky, které ve hře jsou a jak vůbec fungují. Na tyhle věci si musíte přijít sami. Hned na samotném začátku můžete narazit na dvě docela pěkné dámy, se kterými si můžete užít. Jedna z nich vám dá tak speciální orál, až vám z toho nabije energii a kdybyste náhodou zemřeli, prsatá smrtka vás oživí pořádným koníčkem. 

Vaším úkolem je vybudovat si svoji vlastní farmu, kde budete obdělávat své Nephelym, a to doslova. Každá rasa vaší farmy má vlastní speciální domek, který budete muset nejdříve postavit, než je začnete lovit. Jakmile je budete mít na své farmě, začne vaše práce farmáře. Slečny musíte podojit z jejich poprsí, abyste z nich získali mléko. No a mužské jedince zase uspokojíte rukou, abyste získali jejich sperma. Pokud nechcete vidět, jak jiný chlap leští kopí dalšímu, můžete si na pomoc zavolat zelenou krásku, která to udělá za vás. Tyto dvě tekutiny můžete buď prodat, abyste získali nějaké peníze na stavbu svéí farmy neb  koupi mléka či spermatu jiného druhu.  

Jakmile se dostanete do prvního města, narazíte na hned několik různých NPC. Jedno z nich je kráva s opravdu velkými vnady, u které budete prodávat či kupovat mléko. Další je pěkná růžovoučká neko-slečna, u které kupujete své nové budovy. Zároveň ve městě najdete i trpaslici, která vykupuje a prodává sperma. 

Lovení Nephelym

Samotné chytání můžete dělat dvěma způsoby. První a jednodušší způsob je, že přijdete k dané samici, která se vám líbí a na tu jednoduše skočíte. Při samotném aktu se vám spustí klikací minihra, přes kterou zdržujete své vyvrcholení. Cílem totiž není, abyste se udělali vy, ale ona. Jakmile se vám tohle podaří, bud se vaše Nephelym chytí a vy ji můžete začlenit do své farmy, nebo vás pošle do patřičných míst. Tady nemusíte ženy dlouho přemlouvat k nějakému styku, ony vás většinou obskočí samy, i když zrovna nechcete. Věřte mi, že když vás tam zrovna nahání dvoumetrová vlčí holka, co má fénixe o velikosti vaší nohy, že opravdu chtít nebudete. 

Druhou možností je právě lov přes zmiňované tekutiny. Určitě je vám hned jasné, že samicím budete dávat čichat ke spermatu, zatímco chlapům zase k mléku. Tenhle způsob lovu je o něco těžší, protože každé rase voní jiný druh tekutin, a vy tak budete muset přijít na vhodnou kombinaci pachů. 

Získávání tekutin není jediná činnost, kterou na své farmě budete podnikat. Své Nephelym totiž můžete i různě křížit. Přesněji řečeno lze pořádat menší sexuální orgie, kde budete křížit různé druhy. Popřípadě si je můžete oplodnit vy sami. S touhle činností jsou spojené vedlejší úkoly, které budete muset plnit pro odemčení dalších lokací a tím pádem i možnost dostat se k novým druhům Nephelym.  

Každá lokace je uzavřená magickou branou, která se otevírá přes speciální klíče. Ty samozřejmě nebude jednoduché získat. Například abyste dostali jeden z takových klíčů, musíte pro kentauří ženu vypěstovat pořádného vlčího alfa samce, co bude mít pořádný žilnatý vercajk a zvládne tu její koňskou zadnici, jinak vám do té doby ten klíč nedá. Nebo budete muset sexem uspat želatinovou slečnu, která se cítí sama a další různé bizarní věci.

Breeders of the Nephelym je jedna z nejujetějších her, které jsem kdy hrál. Rozhodně to je hodně ulítlá a sexem nabitá záležitost, při které si užijete hodně zábavy na docela dost hodin. Jedinou věcí, co bych hře vytkl, je absence co-op mechaniky. Věřím, že kdyby tam tahle možnost byla, tak si to člověk užije mnohem více třeba i se svým partnerem.

Klady
 • zábava na několik hodin
 • několik druhů a možností, jak Nephelym křížit
 • grafické zpracování a herní mechaniky
 • nejujetější hra s hodně bláznivými prvky
Zápory
 • při lovu se klikací mechanika rychle omrzí
 • absence multiplayeru, který by hru oživil
 • bugy
Platforma PC
 • Datum vydání 18.10.2019
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.