Humanoid Studios náhled

Režisér Mass Effectu pracuje na novém sci-fi univerzu

23. 3. 2022
Zdroj náhledu: Humanoid Studios

Vývojáři z Humanoid Studios, které založil Casey Hudson, spustili své webové stránky a na nich poodhalili, na čem v současnosti pracují. Mělo by se jednat o velkou multiplatformní hru, která by se měla zaměřovat na postavy. Zároveň se bude odehrávat ve zbrusu novém science-fiction univerzu.

Casey Hudson je v herním světě znám díky své práci v kanadském studiu BioWare, kde pracoval na trilogii Mass Effectu nebo třeba na Star Wars: Knights of the Old Republic. V prosinci roku 2020 opustil BioWare podruhé a definitivně, následně v červnu oznámil založení Humanoid Studios v kanadské Albertě a Britské Kolumbii.

Hra je stále v rané fázi vývoje, proto si na další informace budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Tagy:

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.