Dying Light 2 – Logo

Co můžeme očekávat v rámci DLC pro Dying Light 2?

23. 3. 2022
Zdroj náhledu: Techland

Pro Dying Light 2 už vyšly první části DLC, ale bude jich ještě mnohem víc. Vývojáři ze společnosti Techland přislíbili pětiletý plán bezplatného a placeného obsahu, ale zatím nevíme, jakou podobu budou mít jednotlivé části balíčku. Zdánlivě je možné očekávat něco podobného jako v případě The Following.

Hlavní designér hry Tymon Smektała se zúčastnil rozhovoru pro zahraniční magazín PCGamesN, při němž poodhalil plány studia,

Určitě můžete očekávat, že vás hra zavede do nových prostředí s novými výzvami. A myslím, že byste také měli očekávat neočekávané. Chceme lidi překvapit. Chceme v hráčích vyvolat emocionální očekávání. Cílem je, aby obsah nebyl příliš šablonovitý. Jde o to, aby vás každá nová epizoda překvapila, aby byla svěží a nová, protože si myslíme, že to je způsob, jak hráče zaujmout.

Zdroj: PCGgamesN

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.