Atlas Fallen

Atlas Fallen je tu s novými obrázky a vypadají skvostně

3. 3. 2023
Zdroj náhledu: Focus Entertainment

Povstaňte z prachu a zachraňte lidstvo od útlaku bohů. Tak zní synopse ke hře Atlas Fallen, jež vyjde už 16. 5. letošního roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC. Focus Entertainment, jenž je vydavatelem titulu, překvapil nejen brzkým uvedením na trh, ale i ukázkou herních obrázků, s tím, že brzy bude odhalen také první gameplay trailer. Navíc to vypadá, že ve hře bude i česká lokalizace, a to je víc, než jsme si mohli přát.

Zdroj: Focus Entertainment

V počinu budeme lovit úžasně vypadající monstra, získávat nové zbraně a upravovat svoji podobu. Navíc, jak si můžete všimnout, většina bitek je v písku a to je prostě prostor, ve kterém není nejsnazší se pohybovat. Ve hře bude i multiplayer, abyste mohli lovit bestie se svými přáteli. Vytvořte si šampióna, jenž vám vyhovuje, a vzhůru na lov!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.