Riders Republic – logo

Rider's Republic je od zítra na 24 h zdarma

11. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Před vydáním, které je naplánované na konec tohoto měsíce, si můžete naposledy vyzkoušet sportovní sandbox mnoha disciplín Rider's Republic od Ubisoftu. Od zítřejšího rána můžete získat bezplatnou 24hodinovou zkušební verzi na službě Ubisoft Connect.

Zdroj: igdb.com

Hra, která vychází 28. října, prošla v srpnu omezenou betaverzí, v níž si zájemci mohli vyzkoušet lyžování, snowboarding, jízdu na sněžném skútru, wingsuit a jízdu na kole. Pokud se vám nepodařilo tuto předběžnou betaverzi vyzkoušet, Ubisoft pro vás připravil další příležitost. Zítra od 9:00 (našeho času) probíhá na PC bezplatný přístup, během kterého si můžete vyzkoušet různé sportovní disciplíny, prozkoumat rozsáhlý otevřený svět a zúčastnit se všech režimů pro více hráčů (od hromadných závodů pro 50 hráčů až po kompetitivní trikové souboje 6v6). Vzhledem k tomu, že tento zkušební test bude probíhat pouze 24 hodin, Ubisoft odstranil úvodní tutoriál.

Před zítřejším vydáním si můžete na Ubisoft Connect předinstalovat klienta Rider's Republic pro PC Play Day.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.