Chris Hemsworth nejspíš prozradil datum vydání teaseru na Thora 4

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: press.disney.co.uk
Skalní fanoušci občas vidí věci, na které by normální člověk jenom tak nepřišel. Blížící se Thor: Love and Thunder tak spoustu z nich nenechává chladnými. Premiéra filmu je už 8. července 2022 a kromě first look traileru tu stále není žádný bližší pohled na film. To se ale brzy může změnit, Chris Hemsworth totiž nejspíš prozradil datum premiéry traileru.
Začátkem tohoto týdne totiž herec sdílel na Instagramu fotku sebe, herečky Tessy Thompsonové a režiséra Taiky Waititiho spolu s popiskem: „Tiskovka na film Thor Love and Thunder s těmito dvěma skvělými lidmi. Den plný šílenství a radosti. Připravte se všichni, tenhle film bude divočina!“
Na první pohled by se tak z fotografie mohlo zdát, že trojice pouze pózuje. Nicméně už se spekuluje, že postavení jejich prstů by mohlo naznačovat datum vydání prvních ukázek filmu. Bylo by to možné? Přece jen červencová premiéra se nezastavitelně blíží a trailer na 11. 4. 2022 nezní vůbec nesmyslně. Nebo už jen fanoušci mají zbytečně bujnou představivost? Pravdu zjistíme velmi brzy.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn