THQ_Nordic-Logo

THQ a Microsoft odhalují data svých prezentací

8. 4. 2022
 

Konference E3 2022 se minulý týden zrušila a letní sezóna nabitá novinářskými konferencemi a oznámeními videoher, která se obvykle zahajuje v červnu, se tak odkládá. Společnost THQ Nordic je nicméně přesvědčena o svých plánech a zveřejnila datum i čas své druhé výroční prezentace.

Digitální prezentace THQ bude 12. srpna zahrnovat všechny novinky a nadcházející hry vydavatelství Embracer Group. Společnost THQ Nordic publikovala video, které si můžete prohlédnout níže – ve videu jsou ukázky titulů, které společnost chce oznámit, a také odhaluje datum vydání. Většina her ukázaných ve videu byla součástí loňské digitální prezentace, včetně Outcast 2, Jagged Alliance 3 a Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake, ačkoli žádná z těchto her není pro rok 2022 potvrzena.

Zdroj: gameinformer

„Hry nebo lidé, kteří budou představení uvádět, jsou momentálně přísně tajní, ale jakmile se přiblížíme ke stanovenému datu, dozvíte se náznaky. Očekávejte však všechno, od intenzivního, temného a drsného až po lehké, barevné a prostě zábavné! Pokud přijdete dřív, můžete se také podívat, co mají naši přátelé z HandyGames v obchodě. Stejný postup jako každý rok!“

Zdroj: volný překlad

Do zahájení série letních oznámení společnosti THQ Nordic zbývají ještě čtyři měsíce, tudíž není důvod, abyste si je nechali ujít. Oslavy začínají 12. srpna ve 12 hodin pacifického času. Přehlídku můžete sledovat na YouTube, Twitchi a ve službě Steam. O dalších událostech vás budeme informovat po zbytek období, kterému se dříve říkalo E3.

Microsoft plánuje svou prezentaci na červen

Microsoft dosud neoznámil svou letní prezentaci, ale proslýchá se, že společnost uspořádá svou prezentační akci v červnu na způsob E3. Na této události představí své nové produkty, které navzdory pandemii nevynechá, a nezabrání jí v tom ani úplné zrušení E3.

Při této příležitosti by nám měla být představena řada očekávaných her. Bohužel v tuto chvíli nemáme žádné informace o tom, zda Microsoft odhalí seznam her nebo tuto událost potvrdí. V každém případě očekáváme, že na prezentaci budou uvedeny tituly jako Starfield, Forza Motorsport, Hellblade 2, nebo dokonce Redfall. Spekuluje se, že by se mohl konečně objevit první trailer pro Perfect Dark nebo že bychom se mohli dozvědět podrobnosti o chystaném remasteru hry Golden Eye 007 z roku 1997.

K dispozici by mohly být také exkluzivní hry třetích stran, jako je Scorn, Sommerfield nebo Stalker 2, jehož vývoj byl přesunut do Prahy. Zároveň bychom se mohli dozvědět více informací o ruském studiu Mundfish, LLC, jež vyvíjí Atomic Heart, na němž se podílí i Mick Gordon. Toto studio má bohužel problémy se sankcemi, ale jeho investory jsou čínská společnost Tencent nebo Gaijin, která je nyní mimo Rusko, což může pomoci sankce obejít.

Zdroj: gameinformer.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.