Mirthwood – náhledový obrázek

Nadcházející RPG Mirthwood nabídne hráčům možnost volby

21. 5. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

V našem hledáčku se objevila další nadějně vyhlížející nezávislá hra, Mirthwood. Debut vývojáře Bad Ridge Games svými mechanikami připomíná např. Stardew Valley.

Mirthwood vás vezme zpátky do středověku, do rozvíjející se společnosti, ale také do reálií protkaných fantaskní zvířenou. Krom boje se dočkáte výroby předmětů, obchodování či farmaření. Ve znaku Stardew Valley dojde i na romantiku.

Dle tiskové zprávy si hráči zvolí cestu za spokojeným životem sami. Klidnější povahy mohou sáhnout po úmorném okopávání záhonků, chovu zvířat či obchodování, živější jedinci pravděpodobně upřednostní své ostří a odhodlání cestovat krajinami.

Hra by měla vyjít na začátku roku 2024. Prozatím si ji lze přidat na seznam přání na Steamu.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.