Rustler intro

Rustler a strašidelný event

2. 11. 2021
Zdroj náhledu: Jutsu Games

Hra Rustler se řadí mezi úspěšné a populární hry ve stylu starého klasického GTA. Nedávno jsme vás informovali o novém DLC do této šílené, násilné a velmi zábavné hry. Vývojářské studio Jutsu Games se rozhodlo hravost a šílenost tohoto titulu posunout ještě o kousek dál, a to ve svém halloweenském eventu.

Rustler event

Rustler a strašení nebohých lidí

„One, two, pick-a-boo, Guy is coming for you!“

„Připravili jsme si pro vás něco malého na oslavu Halloweenu! Já vím, já vím, Guy už nepotřebuje nic víc, aby lidi vyděsil. Přesto jsme se rozhodli jeho hru trochu vylepšit novou časově omezenou minihrou. Ta začne 29. října kolem 18:00 středoevropského času a potrvá až do 12. listopadu.

Z každého zabitého NPC vypadne bonbón. Buďte však opatrní, protože každý nasbíraný bonbón má jiný účinek! Připravte se na malou hru na triky nebo odměny (trick or treat)! A nezapomeňte si vyzvednout odměnu! Bude na vás čekat někde poblíž Guyova domu.

Za úspěšnou účast v halloweenské akci budete moci získat také další achievement, "Dvojnásobná, dvojnásobná dřina a potíže" (i když Guy pravděpodobně nezná Shakespearovy spisy ani Harryho Pottera)!“ - Jutsu Games

Event je opravdu povedený, nicméně se ocitlo mnoho dotazů, jak jej aktivovat. Inu, zde pro vás máme malou radu. Počkejte do setmění a zdržujte se kolem kostela. Více vám však již neprozradíme, abychom vás nepřipravili o herní požitek.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.