Rustler a strašidelný event

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Jutsu Games
Hra Rustler se řadí mezi úspěšné a populární hry ve stylu starého klasického GTA. Nedávno jsme vás informovali o novém DLC do této šílené, násilné a velmi zábavné hry. Vývojářské studio Jutsu Games se rozhodlo hravost a šílenost tohoto titulu posunout ještě o kousek dál, a to ve svém halloweenském eventu.
Rustler event

Rustler a strašení nebohých lidí

One, two, pick-a-boo, Guy is coming for you!“

„Připravili jsme si pro vás něco malého na oslavu Halloweenu! Já vím, já vím, Guy už nepotřebuje nic víc, aby lidi vyděsil. Přesto jsme se rozhodli jeho hru trochu vylepšit novou časově omezenou minihrou. Ta začne 29. října kolem 18:00 středoevropského času a potrvá až do 12. listopadu.

Z každého zabitého NPC vypadne bonbón. Buďte však opatrní, protože každý nasbíraný bonbón má jiný účinek! Připravte se na malou hru na triky nebo odměny (trick or treat)! A nezapomeňte si vyzvednout odměnu! Bude na vás čekat někde poblíž Guyova domu.

Za úspěšnou účast v halloweenské akci budete moci získat také další achievement, “Dvojnásobná, dvojnásobná dřina a potíže” (i když Guy pravděpodobně nezná Shakespearovy spisy ani Harryho Pottera)!“ Jutsu Games

Event je opravdu povedený, nicméně se ocitlo mnoho dotazů, jak jej aktivovat. Inu, zde pro vás máme malou radu. Počkejte do setmění a zdržujte se kolem kostela. Více vám však již neprozradíme, abychom vás nepřipravili o herní požitek.

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn