Scars Above – logiáš

Scars Above se objevuje v nové ukázce

26. 8. 2022
Zdroj náhledu: @ScarsAbove

Na veletrhu Gamescom byl představen trailer na novou hru Scars Above, která hráče zve k prozkoumání tajemného a nebezpečného světa mimozemšťanů očima hlavní hrdinky doktorky Kate Wardové. Mad Head Games slibuje v této hororové akční střílečce napínavý a komplexní příběh. Během zahajovacího večera veletrhu Gamescom bylo předvedeno několik herních ukázek, včetně traileru na titul Scars Above. Hra obsahuje monumentální stavbu ve tvaru pyramidy, která se vznáší na oběžné dráze Země. Předpokládá se, že jde o nějakou mimozemskou rasu, která ohrožuje naši planetu. Tým inženýrů a vědců ze SCAR (Sentient Contact Assessment and Response Team) je vyslán na průzkum, ale cizí stavba je zavede napříč vesmírem na neznámou planetu. Taková je premisa hry, v níž hráči ovládají astronautku a členku SCAR Dr. Kate Wardovou. Hráči musí prozkoumat cizí svět, najít chybějící posádku a odhalit tajemství této exoplanety.

Zdroj: Mad Head Games

Scars Above slibuje vzrušující souboje s bossy a různá prostředí, která mohou hráči prozkoumávat v různých biomech, což je jistě udrží v napětí, na jaká nečekaná nebezpečí mohou v tomto sci-fi dobrodružství narazit. Hráči si také mohou všimnout, že projekt čerpá inspiraci z Dead Space, protože vývojáři popisují dospělý obsah hry jako násilí na mrtvých a zmutovaných tělech lidí a mimozemšťanů. Zdá se, že vesmírné horory zažívají renesanci, protože podle posledních zpráv EA brzy odhalí další podrobnosti o remaku Dead Space. Datum vydání Scars Above bylo původně stanoveno na rok 2022, ale nyní se zdá, že bylo posunuto na rok 2023, ačkoliv konkrétní datum zatím nebylo zveřejněno. Tvůrčí ředitel Scars Above o hře loni hovořil pro Game Rant a popsal ji jako kombinaci Vetřelce a Alenky v říši divů. Scars Above je největší hrou studia a první konzolovou hrou Mad Head.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.