epic the fall - náhledovka

Sci-fi adventura The Fall zdarma na Epic Games

18. 3. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Máme tu opět čtvrtý den v týdnu a s ním i další hru z obchodu Epic Games. Po vesmírné budovatelské strategii Surviving Mars si můžete od 17:00 zcela zdarma do své knihovny přidat akční sci-fi adventuru s nádechem hororu The Fall.

Po pádu z vesmíru na neznámou planetu se vžijete do role umělé inteligence ARID (Autonomous Robotic Interface Device) a vaším hlavním úkolem je zajistit přežití pilota. The Fall nabízí poutavý příběh, ponurou atmosféru, návykovou hratelnost a vaše mozkové závity prověří nespočet logických hádanek. Za titulem The Fall stojí vývojářské studio Over The Moon Games, které bylo založeno v roce 2013 vývojářem Johnem Warnerem. Za vznikem studia i samotné hry The Fall stojí úspěšná kampaň na Kickstarteru, která v říjnu téhož roku vybrala neuvěřitelných 225 % požadované částky. Samotná hra vyšla 30. května 2014.

The Fall si do knihovny Epic Games můžete přidat pomocí tohoto odkazu. The Fall bude na Epic Games dostupný zdarma do 25. března 2021, do 16:59.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.