ETS2 ZX Spectrum Edition - náhledovka

SCS Software pracuje na hře Euro Truck Simulator 2: ZX Spectrum Edition

1. 4. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Od vydání hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) uplynulo bezmála již deset let. Zároveň v dubnu před čtyřiceti lety spatřil světlo světa legendární 8bitový počítač ZX Spectrum. Proto se čeští vývojáři ze studia SCS Software rozhodli spojit tato speciální výročí dohromady a vytvořit zcela novou hru Euro Truck Simulator 2: ZX Spectrum Edition určenou právě pro počítač ZX Spectrum. 

Zdroj: SCS Software

Detaily nové hry prozatím neznáme, z prvních obrázků však vypadá opravdu pěkně. Sinclair ZX Spectrum, mezi komunitou známý také jako Speccy, je 8bitový počítač vyrobený ve Velké Británii společností Sinclair v roce 1982. Tento stroj přinesl ve své době barevné hry, o které se staral procesor na frekvenci 3,5 Mhz, a 16 kb nebo 48 kb paměti RAM. Více informací o hře Euro Truck Simulator 2: ZX Spectrum Edition naleznete na oficiálních stránkách studia.

Redakce Gaming Professors přeje všem svým čtenářům krásného prvního apríla.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.