Sea of Stars – náhledový obrázek

Sea of Stars se letos nedočkáme

4. 7. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Možná jste si všimnuli tahového pixel artového RPG Sea of Stars od vývojářů Sabotage Studio, které se pomalu, ale jistě blížilo ke svému vydání. Vývojáři bohužel na Twitteru nedávno oznámili, že se hra odkládá, protože chtějí kvalitní obsah, aniž by museli klást obrovské požadavky na své zaměstnance.

Sea of Stars bylo poprvé odhaleno v roce 2020, kdy úspěšně dokončilo svou kickstarterovou kampaň. Příběh se točí okolo dvou hrdinů, z nichž jeden ovládá sílu Slunce a druhý sílu Měsíce. Jejich úhlavním nepřítelem je zlý alchymista.

Myšlenka získat letos alespoň demoverzi hry je lákavá, titul vypadá totiž velmi dobře. Prostředí, postavy, výtvarné zpracování, všechny aspekty si zaslouží minimálně moji pozornost. Navíc se jedná o prequel titulu The Messenger, jenž si drží např. na Steamu velmi pozitivní hodnocení.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.