Genshin Impact – logo

Vývojáři ukázali, co přinese letní update pro Genshin Impact

4. 7. 2022
Zdroj náhledu: Mihoyo

Lidé z HoYoverse připravili třicetiminutový speciál, v němž podrobně popisují, co všechno chystají pro update hry Genshin Impact s označením 2.8. Ten vyjde 13. července 2022. Aktualizace Summer Fantasia má upoutávku, kterou si můžete pustit níže a která mimo jiné ukazuje již dříve zveřejněnou postavu. Tou je Shikanoin Heizou, zázračný detektiv, jehož „smysly jsou ostré a myšlenky jasné“.

Ve videu můžete vidět několik ukázek z džungle Sumeru, nové oblasti deštného pralesa a vysočiny na Teyvatu. Jsou zde obří květiny, travnatá vysočina s mohutnými stromy a několik působivě vypadajících skleněných staveb k prozkoumání. Je tu také náznak něčeho, co by mohlo být kouskem pouště nebo pustiny. Zbytek budou moci hráči sami prozkoumat již příští týden, kdy update vyjde.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.