SkyrimMod – náhledový obrázek

Dodejte tvářím realistický nádech pomocí modu pro Skyrim

13. 1. 2023
Zdroj náhledu: nexusmods

Skyrim je mezi námi již více než jedenáct let, a proto může vypadat grafické zpracování na dnešní poměry zastarale. Naštěstí existuje spoustu komunitních modů, jejichž autoři vynakládají maximální pečlivost, aby nejpopulárnější díl série The Elder Scrolls i nadále zůstával k světu.

Nový mod s názvem High Poly True to Vanilla NPC Overhaul dodává postavám nový lesk a detail. Jak název vypovídá, díky většímu množství polygonů (high-poly) se můžeme těšit z propracovanějších tváří, výraznější mimiky a realističtějších vlasů i vousů. Tvůrce upozorňuje, že některé postavy jsou upraveny pouze mírně, zatímco jiné kompletně přepracovány. Veškerá práce byla však dělaná ručně.

Možná právě nastal zrovna váš čas, abyste zavzpomínali na dobře známé hrdiny, zrádce a zabijáky ze světa Tamrielu. Tentokrát se po úmorné popravě můžete unáhlit k jiné straně než prve, nebo si rovnou přibalit i mod, jenž nepopulární prolog od základu přepracuje. High Poly True to Vanilla NPC Overhaul můžete stáhnout na stránkách nexusmods.com.

Zdroj: nexusmods

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.