Dodejte tvářím realistický nádech pomocí modu pro Skyrim

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: nexusmods
Skyrim je mezi námi již více než jedenáct let, a proto může vypadat grafické zpracování na dnešní poměry zastarale. Naštěstí existuje spoustu komunitních modů, jejichž autoři vynakládají maximální pečlivost, aby nejpopulárnější díl série The Elder Scrolls i nadále zůstával k světu.
Nový mod s názvem High Poly True to Vanilla NPC Overhaul dodává postavám nový lesk a detail. Jak název vypovídá, díky většímu množství polygonů (high-poly) se můžeme těšit z propracovanějších tváří, výraznější mimiky a realističtějších vlasů i vousů.
Tvůrce upozorňuje, že některé postavy jsou upraveny pouze mírně, zatímco jiné kompletně přepracovány. Veškerá práce byla však dělaná ručně.
Možná právě nastal zrovna váš čas, abyste zavzpomínali na dobře známé hrdiny, zrádce a zabijáky ze světa Tamrielu. Tentokrát se po úmorné popravě můžete unáhlit k jiné straně než prve, nebo si rovnou přibalit i mod, jenž nepopulární prolog od základu přepracuje. High Poly True to Vanilla NPC Overhaul můžete stáhnout na stránkách nexusmods.com.

Zdroj: nexusmods

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn