wolfenstein-the-new-order-aircraft

Šestým Mystery Game titulem na Epic Games Store je Wolfenstein: The New Order

20. 12. 2022
 

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Šestým vánočním Mystery Game titulem roku 2022 je Wolfenstein: The New Order. Letos už ovšem podruhé, tudíž je otázka, zda někoho tato hra v rámci Mystery Game vůbec zaujme.

Píše se rok 1946, svět je zmítaný válkou s nacistickými vojsky a Blazkowicz jakožto kapitán speciální jednotky podniká poslední útok na sídlo nacistického generála Wilhelma Strasse, přezdívaného Deathshead. Úkol se ale zadrhává už od samého začátku, síla nacistických vojsk a jejich železných opancéřovaných monster je mnohem větší, než jsou schopni překonat. Blazkowicz, pilot Fergus a vojín Wyatt se dostávají do spárů generála a jeho nových supervojáků. Deathshead, který se jakožto šílený vědec vyžívá v pokusech na lidech, dává BJovi na výběr, koho ze svých přátel nechá přežít a koho zabije.

Wolfenstein: The New Order bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Poté se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.