Elden Ring - cover

Shadow of the Erdtree odhaluje světla i stíny nového příběhu Elden Ringu

23. 5. 2024
Zdroj náhledu: FromSoftware

Studio FromSoftware nedávno představilo nový příběhový trailer k očekávanému DLC Shadow of the Erdtree pro hru Elden Ring. Tento tříminutový snímek konečně odhaluje tajemný děj, který byl dosud zahalen mlhou spekulací a analýz předchozích trailerů.

V traileru k Shadow of the Erdtree se setkáváme s Miquellou, označovanou jako "ta hodná". Miquella, starší dvojče Malenie, jedné z hlavních postav Elden Ringu, je známá svou laskavostí a silným smyslem pro spravedlnost. Její příběh je plný tragédie a ztráty, což ji dovedlo k tomu, aby se postavila proti plamennému tyranovi Messmerovi. Vidíme ji, jak kráčí po krvavých schodech směrem k cestě plné mrtvých těl. Vypravěč mluví o "svádění a zradě" a o zrození "zlata" a "stínu", což naznačuje hlavní náplň nového příběhu.

Uvidíme i žár ohnivých bitev a samotné představení možného hlavního bosse Messmera. Kdysi vážený válečník byl zlákán mocí ohně a začal svou bezohlednou vládu, která zanechala svět v chaosu. Dále stále se opakující zlatý symbol, který Miquella zanechává v různých částech světa, což může vyvolat otázky o jeho významu ve hře.

Trailer vrcholí dechberoucí scénou, kde se postavy shromažďují kolem zářivého Erdtree, odhodlané následovat Miquelliny zářivé kroky v temné říši stínů – Realm of Shadows. 

DLC Shadow of the Erdtree slibuje přinést novou vrstvu do komplexního světa Elden Ring, obohacenou o nové příběhy, nepřátele a výzvy. Fanoušci Souls her mají důvod k nadšení, ať už jde o nové souboje, nebo odhalování hlubších tajemství Miquellina příběhu. Zároveň má jít o největší rozšíření od FromSoftware. Připojte se k odvážným hrdinům na jejich epické výpravě plné neznámých hrozeb. Vstupte do říše stínů a staňte se součástí legendy. Vaše dobrodružství začíná 21. června na všech platformách.


Článek pro Gaming Professors napsal Jiří Vančura.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.