Skull and Bones - plout lepším zítřkům

Ubisoft odhalil novinky pro Skull & Bones Season Two

18. 5. 2024
 

Veď príbeh nekončí, ja ďalej hrám a padám viac než vstávam, svoju dušu dám na misku práz… toto mi hraje momentálně v hlavě, když čtu skvělé novinky k počinu Skull & Bones. Titul, jejž jsme jako hráči nepochopili, nádherná AAAA hra, která změnila gaming, cenově tak přijatelná s minimem mikrotransakcí a bůh ví čím ještě! No každopádně se z toho stala má oblíbená gamingová telenovela, když po miliardě odkladů přišel výsledek, který mě vážně zklamal.

Nicméně Ubisoft, když už rozehraje svůj part, očividně nikdy přidávat nepřestane, a tak je tu ohlášení Season Two. Bylo ohlášeno, že se Skull & Bones dočká tzv. soft resetu. Ten bude zahrnovat Pieces of Eight, manufaktury a území pro téměř každého hráče. Cílem toho je, aby komunita opět ožila a hráči začali vše budovat více a efektivněji. Dočkáme se pak nějakého vylepšení u lodí, upraví se PvE a solo hra, vylepší se manufaktury a samozřejmě i fleet management.

Nutné je také dodat, že dojde k novému souboji s bossem, což bude děsivá mořská příšera, kterou budete moci sundat pomocí upravených lodí se spoustou zbraní, brnění a samozřejmě i interiérového nábytku. Cílem tak jednoduše a prostě je udyndat hráče, aby si je co nejdéle udrželo. Uvidíme, jak tento krok dopadne, ale buďme upřímní, skončí ty roky vývoje a tohle vše v koši, nebo se ještě pár sezón dočkáme? Kdo ví. Já ale vím, že moje milovaná lodička zůstává hezky zaparkovaná a ještě dlouho se na žádnou výpravu nepřidá. A nejhorší je, že mi to vůbec nevadí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.