Shin Megami Tensei V Vengeance - úvod

Shin Megami Tensei V: Vengeance vyjde dříve 

23. 3. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Shin Megami Tensei V: Vengeance je titul od společnosti Atlus, jehož vydání se z původního 21. června přesouvá už na 14. Díky tomu nemusítet tak dlouho čekat na tento zbrusu nový příběh, který vám nabídne nové lokace, démony a volby, jež rozhodnou o osudu celé civilizace. 

Titul Shin Megami Tensei V: Vengeance se skládá ze dvou kompletních příběhových linek, původní a nové. Původní příběh, jenž je vyprávěn v Shin Megami Tensei V s názvem „Canon of Creation“ (Kánon stvoření), se zabývá věčným konfliktem mezi anděly a démony, v němž musí hlavní hrdina bojovat o osud lidstva. Nový příběh s názvem „Canon of Vengeance“ (Kánon pomsty) přináší naopak dramatický příběh o pomstě padlých andělů, který se soustředí hlavně na nové postavy a kohortu démonů Qadištu.

Shin Megami Tensei V: Vengeance přináší temný příběh a zneklidňující atmosféru, v níž se pohybují krásní a monstrózní démoni. Hra sama o sobě by měla nabídnout obrovské rozšíření v podobě nových oblastí. Můžete se tak těšit na boje ve zdevastovaném Tokiu, jež se nyní nazývá Da´at. Kolem není nic jiného než pustina, kterou ovládají démoni. Prohledávejte své okolí kvůli důležitým předmětům, nebo se naopak setkávejte se starými známými démony i těmi novými. Můžete se s nimi přátelit nebo bojovat. Volba je totiž jen a jen vaše. 

Titul si již nyní můžete předobjednat například na Steamu za 59,99 euro v základní verzi nebo ve verzi Deluxe Edition za 69,99 euro. Deluxe edice vám kromě základní hry nabídne tři DLC a dva vedlejší úkoly s démony. Pokud si předobjednáte už nyní, získáte navíc dva posvátné poklady úplně zdarma pro obě verze. Jedná se o „Gleam Grenade“, jenž způsobuje malé poškození nepřátelům, a „Haraedo Bead“, který naopak obnovuje zdraví všem spojencům. Oba tyto předměty můžete v bitvách využívat donekonečna. 

Zdroj: igdb.com

Titul vyjde na PS i PS4, PC, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. 

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.