Wonder Woman

Do tvorby hry Wonder Woman přichází i autoři Gotham Knights

22. 3. 2024
Zdroj náhledu: Warner Bros

Ve světě videoher se chystá velká událost – akční adventura Wonder Woman, na níž intenzivně pracuje převážně studio Monolith Productions. Avšak k vývoji se nyní připojuje i tým WB Games Montréal, známý díky své práci na titulu Batman: Arkham Origins a nedávno oznámeném projektu Gotham Knights. Tuto informaci odhalil inzerát na pozici level designéra, jehož úkolem bude tvorba úrovní a „podpora týmu Monolith Productions při jeho práci na oznámené hře Wonder Woman“.

O samotné hře zatím neznáme mnoho detailů, avšak je známo, že Wonder Woman využije patentovaný systém známý jako Nemesis, který se poprvé objevil v hrách Shadow of Mordor a Shadow of War. Tento systém umožňuje vytvářet interakce mezi hráčem a nepřáteli, přičemž jejich chování a vzhled se mohou měnit v závislosti na průběhu jejich setkání. Pokud například hráč porazí nepřítele pomocí ohně, může se tento nepřítel v pozdějších fázích hry vrátit s popáleným vzhledem a vyvinutým strachem z plamenů, což doprovází unikátní replikou o předchozím střetnutí.

Tento inovativní systém přináší do hry dynamiku a osobitost, která zvyšuje její zábavnost, a zároveň hráčům nabízí nepředvídatelné a unikátní zážitky. S Wonder Woman slibující implementaci tohoto systému se fanoušci mohou těšit na hru plnou emocí, akce a nečekaných překvapení, která přenese legendu superhrdinky na novou úroveň interaktivity a zážitků.

Wonder Woman určitě všichni znáte s tváří Gal Gadot ve velmi dobrém prvním díle, který vychází z jejího nejslavnějšího komiksu, nebo z velmi špatného druhého dílu, kde se zázrakem naučila létat. Nicméně víte, že byla vytvořena už v roce 1941 spisovatelem a univerzitním profesorem Williamem Moultonem Marstonem a kreslířem Hansem Binderem? A víte, že její autor William Marston žil se dvěma ženami, za což jej tehdejší americká společnost velice odsuzovala, a právě údajně díky vztahu s nimi byl schopen vytvořit tak kvalitní a silnou postavu, jako je Wonder Woman, ačkoliv ji velmi sexualizoval? Není zač za menší informační okénko a nyní se vás zeptám ještě na jednu věc. Jak moc se těšíte na nejnovější počin s nejlegendárnější DC hrdinkou?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.