Silent Hill – logiášek

Silent Hill 2 Remake: možné datum vydání?

14. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Silent Hill 2 remake – o jeho existenci jsme se dozvěděli loni v říjnu při jeho odhalení v živém vysílání Silent Hill Transmission. Pracuje na něm renomované polské studio Bloober Team, které stojí za tituly jako The MediumObserver: System ReduxLayers of Fear a Blair Witch. Naposledy jsme o Silent Hill 2 remaku informovali během dubna letošního roku o tom, že je připraven na uvedení. Jak se ale tehdy ukázalo, šlo o chybu v překladu a prohlášení generálního ředitele Bloober Team bylo špatně interpretováno.

Od té doby uplynulo několik měsíců a o Silent Hill 2 remake se začíná opět mluvit. Tentokrát nejde o chybnou interpretaci, ale o výstřižek ze stránky australského prodejce Gorilla Gaming. Ve výpisu, kterého si jako první všiml Comicbook, je uvedena předobjednávková cena 89 dolarů za verzi pro PlayStation 5, přičemž hned pod ní je uvedeno datum vydání 29. září. Je však možné, že datum vydání je pouze orientační. Rovněž není vyloučeno, že se jedná o způsob, jakým chtějí přilákat zákazníky na své stránky.

Zdroj: gorillagaming.com

Berte proto tyto informace s rezervou a počkejte, než se rozhodnete hru předobjednat. Silent Podle dostupných informací téměř dokončen a generální ředitel Bloober Team uvedl, že o debut a propagaci hry se postará společnost Konami se svými reklamními partnery. Zářijové vydání se tedy může jevit jako pravděpodobné. Nicméně opět opakuji, že neexistuje žádné oficiální datum vydání.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.