Avatar Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora odhalil nejen trailer, ale nabídne i češtinu

13. 6. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Avatar: Cesta vody byl nádherná pastva pro oči. Na Ubisoft Forward jsme se nyní mohli dočkat pořádného traileru ke světu stvořenému režisérem Jamesem Cameronem. V Avatar: Frontiers of Pandora nás má čekat originální a nový příběh. Jedna věc ale bude stejná jako ve filmech, lidé budou opět ti zlí. To je sice základ příběhů z Pandory, avšak už nyní víme, že „ohniví“ modří Na´vi také nejsou zrovna mírumilovní, tak snad se to do titulu nějak zakomponuje.

My se jako hráči ocitneme v roli hratelné postavy jedoho z domorodých modroušů, kteří v rámci zvláštního programu získali výcvik s lidskou technikou včetně zbraní. Avatar: Frontiers of Pandora (Massive Entertainment) bude zvláštním mixem různých titulů, od Just Cause po Far Cry. Budeme likvidovat lidské základny, létat na ikranech, střílet z luku nebo z raketometu. Obrovská kombinace, již hra nabízí, je tu zároveň s obrovským příslibem. Podaří se Ubisoftu tento velký projekt ukočírovat? To zjistíme už 7. prosince letošního roku, kdy hra oficiálně vyjde pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. A to nejlepší? Titul nabídne české titulky! Svítá tak naděje k návratu překladu her od Ubisoftu?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.