A Plague Tale Requiem

Slavná houslistka Lindsey Stirling zahrála ve videoklipu ke hře A Plague Tale: Requiem

15. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Studio Asobo se rozhodlo kromě tradičních trailerů přinést ještě jeden speciální. Ve spolupráci se slavnou houslistkou Lindsey Stirling dalo dohromady trailer, ve kterém se můžete nechat unést herní hudbou zahranou na housle. Tu složil Olivier Deriviere, který už si v branži udělal docela solidní jméno. Ostatně jeho skladby můžete znát ze Streets of Rage 4, Dying Light 2, Alone in the Dark nebo i prvního dílu série A Plague Tale.

Necelý dvouminutový klip s Lindsey Stirling ukazuje, že pracoval i na hře A Plague Tale: Requiem. Do tónů hudby se budete moct zaposlouchat velmi brzy, ostatně hra A Plague Tale: Requiem vychází už 18. 9. na konzole Xbox Series X/S. PlayStation 5, Nintendo Switch a samozřejmě PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.