Sniper Elite 5 už v květnu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Do vydání nejnovějšího dílu série odstřelovačských her z druhé světové války od společnosti Rebellion, Sniper Elite 5, zbývá už jenom několik měsíců. Fanoušci dobrodružství Karla Fairburna, který zabíjí nacisty, si budou moci zahrát nový díl již 26. května, tedy v den jeho celosvětového vydání. Spolu s oznámením vydala společnost Rebellion i zbrusu nový trailer.

Současně se zveřejněním termínu vydání mají ti, kdo si hru Sniper Elite 5 předobjednali, nárok na zkušební uzamčenou misi. Nová kapitola kampaně, které Rebellion říká Target Führer, s názvem „Wolf Mountain“ bude k dispozici, pokud si hru zakoupíte před vydáním

Zdroj: Rebellion

Zároveň bude k dispozici deluxe edice, která bude obsahovat výše zmíněný předobjednávkový bonus a season pass s ještě krvavějším ostřelováním ve slowmo. Dále bylo potvrzeno, co bude součástí season passu hry Sniper Elite 5: dvě mise v kampani, dva balíčky skinů zbraní, dva balíčky postav a šest balíčků zbraní.

Příběh páté epizody bude sledovat fiktivního hlavního hrdinu a válečného veterána Karla Fairburna, jak se snaží překazit nacistické spiknutí nazvané Projekt Kraken, jež má zvrátit průběh druhé světové války v jejich prospěch. Hra vyjde, jak už bylo řečeno, 26. května pro PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a PC. Předplatitelé služby Xbox Game Pass budou mít přístup ke hře hned první den.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn